Riksförsäljning 1

Bright Media, Group M, Omnicom
Kristina Norman Jakobson Försäljningschef kristina.normanjakobson@clearchannel.se
08 522 400 42
Joel Östberg Key Account Manager joel.ostberg@clearchannel.se 08 522 400 53
Maria Borelius Key Account Manager maria.borelius@clearchannel.se 08 522 400 33
Victoria Sandberg Key Account Manager victoria.sandberg@clearchannel.se 08 522 411 51
Joakim Norberg Account Manager
joakim.norberg@clearchannel.se 08 522 411 42
Caroline Carlsson Account Manager
caroline.carlsson@clearchannel.se 08 522 400 14

Riksförsäljning 2

HowCom, IUM, Scream, Starcom, TBS Mediebyrå, Tre kronor Media & Reklam, Zenithmedia
Marcus Skärlind Försäljningschef marcus.skarlind@clearchannel.se 08 522 400 15
Anders Kvarnhem  Key Account Manager anders.kvarnhem@clearchannel.se 08 522 400 57
Annelie Nannini Key Account Manager annelie.nannini@clearchannel.se 08 522 411 56
Anna Trötschel Key Account Manager anna.trotschel@clearchannel.se 08 522 400 98
Anette Tammerström  Account Manager anette.tammerstrom@clearchannel.se 08 522 411 65
Erik Ohlson Account Manager erik.ohlson@clearchannel.se  
Agnetha Json-Scuderi Account Manager, Småland agnetha.json-scuderi@clearchannel.se 040 25 85 64
Tony Peterson Account Manager, Trafikreklam Skåne tony@citymedia.se 040 36 73 67

Riksförsäljning 3

Ad-on Media Nordic, Aegis, Bizkit, Mash
Maria Jonsson Försäljningschef maria.jonsson@clearchannel.se 08 522 400 37
Anna Burgaz Key Account Manager anna.burgaz@clearchannel.se 08 522 411 13
Maria Cronsell  Key Account Manager maria.cronsell@clearchannel.se 070 512 34 66
Mats Österberg Key Account Manager mats.osterberg@clearchannel.se 08 522 411 30
Johanna Smedstad Account Manager johanna.smedstad@clearchannel.se 08 522 400 49
Simon Lindström Account Manager, Mälardalen simon.lindstrom@clearchannel.se 070 444 00 55
Sandra Hälleby Account Manager, Västra Götaland sandra.halleby@clearchannel.se 070 444 00 21
Sophie Gouldthorp Account Manager sophie.gouldthorp@clearchannel.se 076 136 74 34
Christoffer Pettersson Account Manager christoffer.pettersson@clearchannel.se 070 241 79 70

Play

För allmänna frågor   playsupport@clearchannel.se  




Create & Event

För allmänna frågor   kampanjplanering@clearchannel.se